ГБО 2 покоління

Для власників транспортних засобів з карбюраторним двигуном, які вирішили перейти на газ, ГБО 2 покоління є ідеальним варіантом за основними технічними показниками. Що стосується автомобілів з інжекторним силовим агрегатом, то в цьому випадку установка даного обладнання досить часто виявляється неможливим. Тому для відповіді на питання, який пристрій підійде для вашої машини: ГБО 2 або ГБО 4, знадобиться допомога кваліфікованого фахівця.

У нашому автосервісі вам обов'язково допоможуть вибрати необхідне обладнання. Для цього необхідно вказати марку / модель вашого автомобіля, його рік випуску, тип двигуна, а також матеріал, з якого зроблений впускний колектор (для інжектора). Але, якщо не заглиблюватися в нюанси, то можна сказати, що чим простіша будова машини, тим менше проблем викличе установка ГБО 2 покоління. Наприклад, для автомобіля з системою самодіагностики потрібно встановити антихлопковий клапан, емулятор роботи інжектора, а також змінити налаштування, щоб виключити можливість переходу в аварійний режим роботи.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Для нашої компанії одним з головних напрямків діяльності є установка, настройка і технічне обслуговування ГБО 2. Львів, де знаходиться головне відділення автосервісу, відноситься до категорії міст з високою конкуренцією в даній галузі, але ми не скаржимося на відсутність клієнтів. Тому керівництво компанії планує в найближчому майбутньому організувати установку ГБО 2 покоління в Тернополі, Івано-Франківську, Хмельницькому та інших містах України.
Простийта надійний пристрій привертає увагу автолюбителів, завдяки наступним характеристикам:

Якщо у вас є якісь питання, пов'язані з установкою ГБО 2, звертайтеся до фахівців нашої компанії!

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: