ГБО пропан

Поставивши за мету знизити витрати на придбання палива, власники транспортних засобів стикаються з проблемою - що вибрати, який газ є більш вигідним у фінансовому та технічному плані? Незважаючи на той факт, що гбо пропан коштує дешевше, ніж установка на метані, не всі автолюбителі приймають рішення на користь першого варіанту. З іншого боку, статистика показує, що тільки 30% переобладнаних в нашій країні автомобілів заправляються метаном.

Якщо вас зацікавила певна модель гбо, купити яку можна не покидаючи свою квартиру, будинок, ніколи не поспішайте приймати рішення про співпрацю з фірмою, що займається реалізацією даної продукції. Для початку запам'ятайте три важливі чинники:

Виходячи з вищевказаного документа, можна зробити висновок, що сьогодні, набагато простіше купити запчастини гбо в Україні для обладнання на пропані, ніж аналогічні деталі для метанових установок. Для того щоб переконатися в цьому, зв'яжіться з представниками нашої компанії або оформіть замовлення через інтернет магазин гбо в Україні.

Рішення купити гбо пропан, практично завжди приносить позитивний результат. Головне, про що потрібно пам'ятати - ніколи не поспішайте з вибором розглянутих пристроїв, іноді газобаллонное оборудование 2 поколения виявляється набагато ефективнішим і дешевшим, ніж інші моделі гбо.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: