Lovato

Для початківця водія вибір газової установки без допомоги досвідчених фахівців часто стає практично нездійсненним завданням. Складність полягає в тому, що вирішення даного питання залежить від великої кількості найрізноманітніших чинників. До них відносяться: марка / модель транспортного засобу, об'єм і тип силового агрегату, рік випуску, інтенсивність експлуатації і т.п. Але, якщо ви цінуєте свій час і гроші, скористайтеся пропозицією нашої компанії, придбати вироблене під брендом lovato гбо, що ідеально поєднує італійську якість і доступну для наших автолюбителів вартість.

Зроблене компанією ловато гбо приваблює потенційних покупців, завдяки таким показникам:

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Якщо резюмувати вищевикладену інформацію, можна зробити висновок, що по техніко-експлуатаційним параметрам вироби італійської компанії нічим не поступаються більш дорогому обладнанню.

Якщо ви вирішиликупить гбо Ловато в Украине, наші фахівці допоможуть вам вибрати обладнання, яке максимально відповідає технічним характеристикам вашого автомобіля. Складена для гбо ловато інструкція є переконливим доказом того, що установку, настройку і ремонт даних пристроїв повинні виконувати професіонали. У нас установку, настройку і обслуговування ГБО проводять висококваліфіковані фахівці, які завжди гарантують високу якість виконаних робіт.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: