Kme

Польські виробники газового обладнання для транспортних засобів, відносно недавно почали завойовувати український ринок даної продукції (тільки в 2003 компанія отримала європейські сертифікати якості). Але цей факт не завадив гбо kme в найкоротші терміни стати популярною і затребуваною продукцією.

Представники компанії займалися не тільки виробництвом і реалізацією гбо, електронних клапанів, редукторів, фільтрів, форсунок, але і розробляли нові пристрої і запчастини / комплектуючі до них. Вони створили власні системи послідовного упорскування, деякі елементи електронного обладнання, редуктори і т.п.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Багато водіїв цікавляться продукцією польських виробників, яку можна використовувати не тільки для ремонту «рідного» обладнання, але і в якості деталей / комплектуючих для італійських, голландських газових установок. На питання, де і як можна використовувати запчастини kme официальный сайт надає всю необхідну інформацію. Але якщо веб-ресурс не допоміг вам вирішити проблему, звертайтеся до співробітників нашої компанії.

Розроблена для kme nevo программа дозволяє регулювати такі параметри:

 Підготовлена ​​для kme nevo инструкция на русском допоможе вам розібратися з усіма функціональними можливостями обладнання польського виробництва. Але якщо ви знаєте, що не зможете вибрати оптимальний режим роботи гбо, звертайтеся до представників нашої компанії, які володіють необхідними знаннями та досвідом установки і настройки сучасного гбо.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: