Zenit

Польські виробники гбо зенит (спільно з італійською компанією Autronic) увійшли на вітчизняний ринок розглянутого обладнання добре підготовленими. Не можна не відзначити роботу маркетологів, які ідеально вивчили цільову аудиторію, вибрали найбільш перспективні напрямки розвитку, і дуже швидко стали відомими і затребуваними в сегменті газових пристроїв для легкових автомобілів.

На сьогоднішній день, гбо зенит 4-го поколения, відгуки про який можна знайти практично на будь-якому тематичному веб-ресурсі, вважається одним з кращих в Україні. Представники польської компанії орієнтуються не тільки на переобладнання нових машин, вони добре знають, що на наших дорогах дуже часто зустрічаються 10 і навіть 30-40 річні автомобілі, яким не треба «надрозумних» установок. Досить, щоб в циліндри потрапляла суміш ідентична тій, яку «готує» карбюратор з бензину і повітря.

Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви можете замовити гбо zenit, яке буде повністю відповідати технічним характеристикам вашого автомобіля. Використовуючи для вивчення гбо zenit официальный сайт компании, можна виділити наступні переваги даних систем:

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Але найголовніший момент полягає в тому, що наша компанія здійснює установку, настройку і обслуговування, зроблених під брендом zenit гбо, гарантуючи високу якість виконаних робіт, прийнятні ціни і доброзичливе ставлення наших співробітників до всіх клієнтів фірми!

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: