ГБО 6 покоління

Вивчаючи питання про газобалонне обладнання для легкових автомобілів останнього покоління, можна зустріти досить скептичні відгуки про цю систему. Деякі фахівці (не будемо ставити під сумнів рівень їх професійної підготовки, адже кожен має право на власну думку в подібних питаннях) стверджують, що «всем известные гбо 6 поколения – это обычный маркетинговый ход, ничего принципиально нового в конструкции данного оборудования вы не найдете»  (зберігаємо мову оригіналу). Невже творці системи обманюють автолюбителів?

Ні! Можна сміливо стверджувати, що гбо 6 є унікальною системою, з високими техніко-експлуатаційними показниками, а для деяких транспортних засобів, єдиним варіантом переходу з бензину на газ. Це пов'язано з тим, що «електроніка» певних моделей автомобілів, не дозволяє використовувати обладнання 5 або 4 покоління.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Що вибрати гбо 4 поколения чи 6-го?
Загальний перелік можливостей гбо 6 включає:

Незважаючи на той факт, що цена гбо 5 поколения нижче, ніж вартість шостого обладнання, багато автолюбителів вибирають останній варіант. Якщо ви не знаєте, яка система є ідеальною для вашої машини, звертайтеся до представників нашої компанії. Але головне, про що повинен пам'ятати кожен автолюбитель, полягає в тому, що вибір газобалонного обладнання є індивідуальним, якщо ви побачили, що ціна гбо 7 покоління цілком прийнятна для вашого бюджету, не поспішайте купувати його без попередньої консультації з фахівцями.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: