Stag

Польські виробники гбо stag, завдяки високій якості своєї продукції, прийнятним цінам і широкому асортименту комплектуючих матеріалів, зуміли зайняти свою нішу на українському ринку, поступово залучаючи нових клієнтів і нарощуючи обсяги продажів. Реалізоване stag гбо є універсальною продукцією, її деталі і комплектуючі можна використовувати для ремонту італійських пристроїв, незважаючи на той факт, що дані аналоги коштують набагато дешевше.

Власники бюджетних транспортних засобів вважають, що краще придбати гбо 4 поколения stag і не хвилюватися з приводу ремонту або настройки польського обладнання, ніж витрачати гроші на більш дорогі (але не завжди, якісніші) установки.

Наша компанія реалізує і обслуговує гбо стаг, надаючи гарантію (умови залежать від конкретної моделі) на обладнання польських виробників.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Звертаючись до представників нашої компанії, покупці можуть розраховувати на:

Аналізуючи залишені про stag гбо отзывы користувачів, інформацію на офіційному сайті виробника і коментарі досвідчених водіїв, можна сформувати власну думку про обладнання, яке цікавить вас. Ну, а для того щоб оцінити рівень підготовки наших фахівців, найкраще особисто відвідати підприємство і поспілкуватися з постійними клієнтами.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: