Agis

Процес розвитку вітчизняного ринку газового обладнання для транспортних засобів здійснюється паралельно зі створенням і виробництвом новинок світового автопрому (інженерам-конструкторам газових агрегатів доводиться враховувати всі зміни кожної нової моделі авто). Переконливим підтвердженням цього взаємозв'язку є виготовлене під брендом agis гбо.

Італійські фахівці створили обладнання, яке можна сміливо назвати революційним, в своєму сегменті. Не будемо аналізувати всі технічні деталі даного пристрою, кожен бажаючий може без проблем знайти розміщені про agis гбо отзывы автолюбителів з докладним описом, як працює пристрій, його плюси / мінуси і т.п.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Розробники застосували спеціальну систему послідовного упорскування палива (командо-контролер), при цьому основою роботи пристрою є постійний моніторинг ключових параметрів, з подальшим коректуванням для забезпечення викиду вихлопних газів до рівня Євро-5. Даний показник є гарантією того, що система виконує свої функції на 100%. Не важко здогадатися, що настройка гбо agis здійснюється за допомогою спеціальної програми і для якісного виконання цього завдання найкраще запросити професіонала.

Фахівці нашої компанії не тільки встановлюють ГБО agis, а й проводять безкоштовну консультацію, дають рекомендації, як збільшити термін експлуатації обладнання, коли потрібно проводити технічне обслуговування і т.п.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: