Landi Renzo

Навіть після поверхневого знайомства з відомим італійським концерном, історія якого розпочинається в 50-х роках минулого століття, самі недовірливі автолюбителі починають розуміти, що даний виробник газового обладнання для транспортних засобів не буде обманювати своїх клієнтів. Якщо ви плануєте встановити обладнання landi renzo, Львів для цих цілей є найвигіднішим варіантом, як в технічному, так і економічному плані. І найпереконливішим доказом цього твердження є наша компанія. Наші клієнти отримують не тільки якісне обладнання landi renzo, а й сучасне програмне забезпечення, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також всі необхідні документи, що підтверджують, що гбо landi renzo відповідає європейським стандартам якості і безпеки.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Досить порівняти ціни на гбо landi renzo в Киеве, щоб зрозуміти, наскільки вигідніше співпрацювати з нашою компанією. Але потенційні клієнти повинні враховувати той факт, що італійські виробники більше орієнтуються на сучасні транспортні засоби. Про це свідчать, як офіційні представники компанії, так і численні відгуки про гбо landi renzo, досвідчених автолюбителів.

Якщо ви вирішили встановити гбо landi renzo, але у вас є сумніви з приводу даної системи, звертайтеся до фахівців нашої компанії, які допоможуть вам вибрати оптимальний варіант газового обладнання без зайвих витрат.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: