Tomasetto

На вітчизняному ринку газового обладнання для транспортних засобів гбо томасетто давно входить в категорію найпопулярніших і затребуваних виробів. Як і будь-які інші пристрої італійських виробників, зроблені фахівцями даної компанії газові клапани, редуктори, форсунки, вентиляційні коробки і т.п. відрізняються надійністю, високими експлуатаційними характеристиками, універсальністю та демократичними цінами.

Фахівці компанії Tomasetto Achille, займаючись розробкою гбо і комплектуючих до нього, переслідували такі цілі:

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Якщо ви вирішили купить гбо томасетто, але не знаєте, до кого звернутися, просто зв'яжіться з представником нашої компанії, який обов'язково допоможе вам вирішити дане питання. Ви дізнаєтеся, чим відрізняється редуктор tomasetto alaska від аналогічних виробів інших виробників, або яке обладнання придбати для карбюраторних двигунів.

Фахівці нашої компанії неодноразово переконувалися, що продукція італійського бренду дозволяє економити власникам автомобілів не тільки за рахунок невисокої вартості деталей, але і завдяки їх взаємозамінності. Купуючи запчастини для томасетто Арктик, можна не сумніватися, що вони підійдуть і для моделі аляска.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки оригінальне, сертифіковане гбо tomasetto. Після установки і настройки системи, наші співробітники обов'язково проведуть невелику консультацію про те, як продовжити «життя» газовогообладнання, з мінімальними витратами на його обслуговування.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: