Brc

Для українських автолюбителів вибір гбо - досить складна і відповідальна задача, вирішення якої залежить від різних чинників, при цьому іноді, вони можуть суперечити один одному. У подібних ситуаціях, не можна приймати поспішні рішення, найкраще починати з вивчення вітчизняного ринку розглянутого обладнання та рекомендацій більш досвідчених водіїв.

В процесі виконання вищевказаного завдання, ви обов'язково побачите, що газовое оборудование brc помітно виділяється на тлі пропозицій конкуруючих компаній. Італійський виробник з піввіковою історією користується популярністю не тільки у себе на батьківщині, але і в багатьох європейських країнах, включаючи і Україну.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Випущене під брендом brc газове обладнання користується великим попитом, завдяки таким показникам:

Наша компанія реалізує і встановлює обладнання brc у Львові, надаючи своїм клієнтам всю необхідну документацію (сертифікати, інструкції, гарантійні талони і ін.). Виготовлене компанією brc гбо купить, встановити або налаштувати ви можете у зручний для вас час, погодивши всі деталі з представником компанії.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: