ГБО 5 покоління

Багатьох українських автолюбителів цікавить питання, чи вигідна установка ГБО 5покоління? Але, на жаль, в даному випадку важко дати точну відповідь. Все залежить від величезної кількості найрізноманітніших чинників, при цьому деякі з них неможливо порахувати в грошовому вираженні. Якщо орієнтуватися виключно за вартістю бензину і газу, тоді, знаючи, середній щомісячний пробіг вашого автомобіля, можна порахувати приблизну економію. Ну а що робити з ремонтом двигуна і придбанням деталей? Те, що моторесурс силового агрегату вашого автомобіля після установки ГБО 5 покоління підвищується - це 100% факт, але як перевести це в гривні або долари?

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Швидше за все, в даному випадку потрібно враховувати не тільки економічний фактор, а й такі показники, як заощаджений час (газова установка 5 покоління дозволяє рідше відвідувати СТО), зниження ймовірності серйозних поломок далеко від населених пунктів і т. п.

Співробітники нашого автосервісу рекомендують власникам дорогих транспортних засобів використовувати дане обладнання, аргументуючи це наступним чином:

Перехід на газ на авто 5 покоління має лише один недолік - високу вартість, тому про те наскільки раціонально використовувати таке обладнання має вирішувати кожен власник автомобіля в індивідуальному порядку.

З огляду на той факт, що наша компанія планує відкривати нові представництва, ми можемо обіцяти, що на установку ГБО 5 покоління ціна у Львові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві буде приблизно на одному рівні.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: