ГБО 3 покоління

У нашій країні ГБО 3 покоління вважається досить рідкісним обладнанням. Це пов'язано з тим, що перші газові установки в Україні з'явилися в період, коли обладнання 3 покоління почало морально застарівати і наші автолюбителі отримали можливість перевести свою машину на газ, використовуючи ГБО 4. Але багато транспортних засобів з Європи потрапили до нашої держави з встановленим газовим обладнанням, тому така послуга, як регулювання ГБО 3 покоління на інжекторі, досі користується попитом.

Можна сказати, що газова установка 3 покоління не сильно відрізняється від попередньої версії ГБО. Різниця між ними полягає в тому, що більш нова система має електронний дозатор подачі газу. Але фахівці нашої компанії не рекомендують використовувати ГБО 3 власникам транспортних засобів з карбюраторним двигуном. «Зайва» електроніка в цьому випадку тільки створює водіям додаткові проблеми. Краще встановлювати, розрахований на «механіку», газобалонний пристрій 2 покоління. Що стосується силових агрегатів з інжектором, то застосування ГБО 3, на відміну від другої версії, дозволяє контролювати витрату палива і автоматично переходити з бензину на газ.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Якщо вас цікавить установка ГБО 3 або регулювання ГБО 1, 2, 3, 4, 5 покоління, ви можете звернутися в наш автосервіс, де вам нададуть необхідну допомогу за прийнятною вартістю. Серед головних переваг компанії можна виділити:

Якщо на веб-ресурсі компанії не буде відповіді на питання, яке вас цікавить, звертайтеся безпосередньо до представників автосервісу.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: