Compact

Власників нових автомобілів, які планують скоротити витрати на придбання палива і технічне обслуговування транспортного засобу обов'язково зацікавить гбо compact. Автоматична система регулювання в комплексі з процесором останнього покоління гарантують стабільну, плавну роботу двигуна вашого автомобіля. Представлений агрегат користується популярністю в багатьох європейських країнах, включаючи і Україну.

Вивчаючи про гбо compact отзывы автолюбителів, можна зробити висновок, що при правильній установці і настройці розглянутого устаткування, воно повністю відповідає заявленим виробником техніко-експлуатаційними показниками. Варто звернути увагу на той факт, що гбо zenit compact відмінно поєднує великий вибір функціональних можливостей і невеликі розміри самого обладнання.

Звертаючись за допомогою до фахівців нашої компанії, ви можете розраховувати на:

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

 З огляду на, можливості і технічні показники представленого агрегату, можна сказати, що на більшість моделей гбо compact цена не перевищує середні показники в своєму сегменті. Якщо після вивчення представленої інформації, у вас залишилися якісь сумніви, і ви не наважуєтеся зробити остаточний вибір (купити або відмовитися?), звертайтеся до співробітників нашої компанії, які допоможуть вам розібратися з цією проблемою.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: