ГБО метан

В умовах постійно зростаючої вартості обслуговування транспортних засобів, практично кожен власник автомобіля проводить періодичні перевірки варіантів зниження цієї важливої ​​статті витрат. Одним з таких варіантів вирішення даного питання є придбання газобалонної установки. Автолюбитель, який ніколи не стикався з необхідністю вивчати переваги / недоліки існуючого обладнання, обов'язково повинен вирішити, яка установка стане для нього оптимальним варіантом. Можна вибрати гбо метан,купить обладнання, яке працює на пропані або, зваживши всі «за» та «проти», взагалі відмовитися від цієї ідеї. З огляду на той факт, що автолюбителі мають уявлення про експлуатацію машини на бензині, розглянемо переваги / недоліки застосування газобалонного обладнання.

Аналіз даної ситуації багато власників транспортних засобів розпочинають з питання: яка цена метана на заправках в Украине 2018 або 2019 року (рішення приймається на підставі одного критерію), але такий підхід не можна назвати правильним. Для початку необхідно зрозуміти, в чому полягають переваги / недоліки кожного виду палива.
Придбання та встановлення обладнання, що працює на метані, буде набагато дорожче, ніж вартість гбо на пропані. Але при цьому, на метан ціна завжди нижча (приблизно в 2,5-3 рази від бензину), він менш вибухонебезпечний і не становить загрози для екології та здоров'я людей.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Незважаючи на перераховані плюси, метановое ГБО не користується такою популярністю, як системи, що працюють на пропані. Чому?

Виділимо основні причини:

Але, незважаючи на той факт, що метан - газ, який за багатьма параметрами програє більш дорогому пропану, деякі водії вважають за краще використовувати перший варіант. Як правило, такі рішення приймаються на підставі індивідуальних показників.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: