ГБО на дизель

Ще зовсім недавно вітчизняні автолюбителі вважали, що встановити газ на дизель неможливо. Головною перешкодою є різні властивості дизельного палива (температура самозаймання близько 350 градусів) і газу (запалюється при 600-800 градусів). Силові агрегати розраховані на солярку, створюють тиск, якого цілком достатньо для того щоб загорілося дизельне паливо, але для повітряно-газової суміші необхідно більш сильне стиснення. Ще один фактор, який змушував багатьох фахівців відмовитися від ідеї зробити гбо на дизель - це різне октанове число у солярки і газу.

Але італійська компанія АЕВ, незважаючи на перераховані складності, зуміла зробити установку, яка порадувала багатьох власників дизельних транспортних засобів. Незважаючи на той факт, що представлена ​​установка передбачала паралельне застосування газу і дизельного палива, питання про те, де здійснюється установка гбо на дизель, цена обладнання, його технічні характеристики і т.п., навіть сьогодні вважаються одними з найбільш актуальних серед власників дизельної техніки.

Якщо ви не знаєте, де знайти обладнання, яке дає можливість використовувати газ на дизелі у Львові, звертайтеся до співробітників нашої компанії. Висококваліфіковані фахівці допоможуть вам вибрати гбо для дизеля, максимально відповідне технічним особливостям вашого автомобіля. Однією з особливостей даної системи є той факт, що настройка електронного блоку управління гбо здійснюється в індивідуальному порядку. І зробити це може тільки досвідчений професіонал.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Газова установка на дизельні двигуни користується попитом, завдяки таким показникам:

Зваживши всі «плюси» і «мінуси» гбо для дизеля, можна самостійно вирішити, наскільки вигідним є даний пристрій конкретно у вашій ситуації.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: