Prins

Вибираючи пристрій для переходу з бензину на газ, багато автолюбителів забувають, що одним з головних параметрів в даному випадку не техніко-експлуатаційні характеристики гбо, а безпосередньо сам автомобіль. Якщо недобросовісні бізнесмени обіцяють поставити на старенький Ланос або Форд 2005 г. в. «Останню установку 10 покоління», яка «в кілька разів скоротить витрату палива», можете не сумніватися в тому, що це звичайні аферисти.

Розробка голландських фахівців гбо prins розрахована, в першу чергу, для дорогих сучасних автомобілів. Навіть бюджетні пристрої даної фірми коштують на 20-30% дорожче, ніж італійське обладнання. Підготовлена ​​творцями гбо prins программа розвитку на найближчі роки передбачає тісну співпрацю з японськими колегами, які успішно працюють над удосконаленням «електроніки». Даний напрямок є пріоритетним з моменту розробки гбо 4 поколения, prins вже тоді виділявся на фоні обладнання інших компаній.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Роботизована система, що дозволяє повністю інтегруватися з електронікою сучасних автомобілів, є гарантією того, що після установки ГБО prins, функціональні можливості потужної машини не постраждають.

Фахівці нашої компанії встановлюють зроблені під брендом prins гбо, надаючи клієнтам всі необхідні документи (гарантійний талон, сертифікати якості і т.п.). Також, ви можете отримати безкоштовну консультацію з питань експлуатації даного обладнання.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: