Діагностика ГБО

Діагностика газобалонного обладнання на авто - якісно і оперативно

Якщо попросити досвідченого водія, автослюсаря або механіка скласти список рекомендацій, які допоможуть зменшити суму витрат на утримання транспортного засобу, можна не сумніватися, що однією з головних порад буде: своєчасна діагностика і усунення дрібних несправностей систем / обладнання автомобіля. Це пов'язано з тим, що дбайливе ставлення до машини дозволяє заощадити гроші на ремонті та істотно збільшити термін експлуатації транспортного засобу.

І діагностика ГБО в даному випадку не є винятком. Ця процедура може бути, як запланованою, так і позаплановою. У першому випадку рекомендується проводити ТО ГБО через кожні 10 тис. пробігу автомобіля, а в другому - при появі відхилень в роботі системи.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

З огляду на той факт, що діагностика ГБО 4 покоління своїми руками - це практично нездійсненне завдання для звичайних власників авто, можна зробити висновок, що попит на дану послугу найближчим часом буде досить високим. Можливо, цей фактор є причиною існування СТО, які беруть за свої послуги пристойні гроші, незважаючи на низький рівень професійної підготовки працівників сервісу. Ніколи не користуйтеся послугами незнайомих фірм, не вивчивши відгуки про неї інших автолюбителів!

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є діагностика ГБО у Львові. Кваліфіковані фахівці сервісу мають великий досвід роботи з газобалонним обладнанням і можуть виконати не тільки перевірку, а й ремонт ГБО, не порушуючи терміни та інші домовленості з нашими клієнтами. Якщо вас цікавить настройка ГБО 4 на сенс або інший сучасний автомобіль, можете сміливо звертатися в нашу компанію.

Головними ознаками того, що вам необхідно перевірити ГБО, є:

І хороша новина для жителів столиці. Найближчим часом ви зможете зробити ремонт ГБО в Києві на Лівому березі, а вартість послуг стане для вас додатковим приємним сюрпризом!

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: