Оформлення газу

Повний пакет документів та консультації

Реальна можливість економити на паливі після установки газобалонного обладнання змусила багатьох власників транспортних засобів зайнятися детальним вивченням даного питання. Однією з головних умов для законної і безпечної експлуатації ГБО є оформлення газу на авто в сервісних центрах МВС України. Деякі автолюбителі, дізнавшись про це, приймають рішення відмовитися від установки ГБ обладнання. Вони навіть не намагаються отримати інформацію про те, як здійснюється розглянута процедура і яка сума потрібна для того щоб зареєструвати газ на авто. В результаті, їх витрати на паливо більш ніж в 2 рази перевищують витрати власників машин, які не полінувалися дізнатися, скільки коштує вписати ГБО в техпаспорт і встановили дане обладнання.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Перш за все, необхідно звернути увагу читачів на той факт, що реєстрація ГБО, з оформленням всіх необхідних документів, обійдеться вам в межах 400-700 грн. (Штраф за експлуатацію машини без оформлення установки від 340 грн.). І, незважаючи на той факт, що закон про скасування реєстрації ГБО в Україні в 2019 р швидше за все, не буде прийнятий, зробити це сьогодні набагато простіше, ніж декілька років тому.

Проводиться реєстрація ГБО МРЕВ, за наступною схемою:

Документи на ГБО потрібно отримати протягом 10 днів, але, як правило, для проведення даної процедури потрібно від 40 хвилин до 2-3 годин. Навіть без детального аналізу можна зробити висновок, що оформлення ГБО в ДАІ не являється серйозною перешкодою для тих, хто дійсно хоче заощадити гроші на придбанні палива.

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

  • Тел.: +38 (063) 8-11-22-33
  • Тел.: +38 (098) 4000-177
  • E-mail: dimax-gaz@ukr.net
    Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")
 

А також у нашому філіалі у Стрию:

  • Тел.: +38 (063) 7-11-22-33
  • Тел.: +38 (096) 4000-177
  • E-mail: dimax-gaz_s@ukr.net
    Адреса: м. Стрий, вул. Підзамче, 33 (заїзд СТО "Сокіл", бокс № 9)