Продаж ГБО обладнання

Тільки перевірені рішення для будь-якого авто

Перехід на газ є одним з найбільш ефективних способів зменшення витрат на утримання і технічне обслуговування транспортного засобу. І якщо 15-20 років тому багато водіїв вагалися, купити установку ГБО, чи відмовитися від цієї ідеї, мотивуючи це тим, що газ негативно впливає на двигун машини, а сам балон займає багато корисного місця, то сьогодні ці аргументи втратили свою актуальність. Сучасні газобалонні установки дозволяють продовжити термін експлуатації двигуна, за таким показником, як витрата палива, газ не сильно відрізняється від бензину, а в разі поломки обладнання можна без особливих проблем придбати запчастини для ГБО в Україні, не переплачуючи гроші за «послуги» численних посередників.

Звертаючись в наш автосервіс, кожен автолюбитель може розраховувати на надання безкоштовної консультації з питань експлуатації машини з ГБО та допомогу з вибором даного обладнання. Якщо ви вирішили купити газову установку, але не знаєте, що найкраще підійде для вашого транспортного засобу, то співробітники нашої компанії обов'язково знайдуть для вас кілька варіантів ГБО, враховуючи технічні характеристики автомобіля та індивідуальні вимоги покупця.

Щоб отриматити консультацію,
або записатись в чергу на сервіс телефонуйте:
Тел.:+38 (063) 8-11-22-33,+38 (098) 4000-177

Установка ГБО, купити яку можна в нашому магазині, проводиться кваліфікованими співробітниками компанії, при цьому ми забезпечимо подальше гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування за прийнятними цінами. Чому багато власників транспортних засобів обирають нашу компанію?

І найголовніше - газове обладнання, придбане в нашому магазині, відповідає європейським нормам екологічної безпеки!

ГБО 2 покоління ГБО 6 покоління
ГБО 3 покоління ГБО метан
ГБО 4 покоління ГБО пропан
ГБО 5 покоління ГБО на дизель

Калькулятор економії

Як користуватися калькулятором економії? Щоб дізнатися термін окупності установки ГБО на Ваш автомобіль, введіть в комірки таблиці потрібні значення. Ціни установки ГБО, бензину й газу потрібно вводити в одній і тій же валюті. Не має значення, будуть це гривні, євро чи долари США. Дробові числа потрібно вводити через крапку, а не через кому.
Зверніть увагу: калькулятор передбачає, що витрата газу на 10% більша, ніж витрата бензину.


Ціна ГБО грн.
Ціна 1 л бензину грн.
Ціна 1 л газу грн.
Витрата бензину на 100 км л
Розрахувати економію
ГБО відшкодується за км
Економія на 100 км грн.

Представлені у нас бренди:

Запрошуємо стати нашим клієнтом та встановити газ на авто у Львові:

Адреса: м. Львів, вул. Кульпарківська, 222 Б (заїзд між "Тойота-Центр" та "Гелікон")

 

А також у нашому філіалі у Стрию: